Pomysł na biznes wart miliony – kurier w jeden dzień!

Pomysł na biznes wart miliony

możesz też obejrzeć na Youtubie:
Pomysł na biznes wart miliony

Kurier w jeden dzień, czyli dostarczanie przesyłek tego samego dnia do odbiorcy na określonym obszarze. Początkowym miejscem rozwoju tej usługi będą miasta wojewódzkie. Biznes będzie polegał na tym, że dostarczamy przesyłki tego samego dnia, czyli można zamówić coś w sklepie internetowym lub w sklepie stacjonarnym i dostać to tego samego dnia! Do dostarczania przesyłek będą używane samochody elektryczne, rowery elektryczne lub skutery. 

Model biznesowy firmy

Model biznesowy tej firmy zawiera w sobie kilka pozycji. Pozycja nr 1 – przynosząca tylko część przychodów firmy to oczywiście koszt nadania przesyłki. Kolejna pozycja, która już jest ważniejszą rzeczą w tym modelu biznesowym to koszt abonamentu na korzystanie z oprogramowania przygotowanego przez firmę. Wysokość abonamentu zależy od określonej ilości wysyłanych paczek. Abonament zawiera w sobie dostęp do dedykowanej aplikacji dla sprzedawców. Pozycja nr 3 w modelu biznesowym, czyli sprzedawanie licencji biznesowej innym podmiotom, które chcą prowadzić ten biznes. Podmioty te będą mogły korzystać z tych pierwszych dwóch pozycji do zarabiania.

Dedykowane oprogramowanie dla biznesu

Cały trik w tym biznesie polega na stworzeniu dedykowanego oprogramowania, które musi zawierać w sobie zarówno elementy logistyczne, jak i organizacyjne. Logistyka będzie bardzo istotną kwestią. System będzie tworzyć najbardziej rentowną trasę odbioru przesyłek i jaką trasę dostarczenia przesyłek. Natomiast element organizacyjny służyć będzie zwiększeniu sprzedaży towarów wśród klientów – co przełoży się na zwiększenie wpływu z abonamentów. Dzięki temu oprogramowaniu firmy będą mogły obsłużyć tych klientów lepiej i szybciej. Biznes będzie skupiać się na tym, żeby pokazać korzyści finansowe dla firmy lokalnych, które dzięki tej usłudze będą mogły zwiększyć sprzedaż.

Skalowanie biznesu

Po stworzeniu oprogramowania biznes będzie łatwo skalowalny na rynki zagraniczne i tak jak powiedziałem na początku — zarabiać będziemy na sprzedawaniu licencji, które będą zawierały w sobie oprogramowanie, pełne know-how i sprzęt potrzebny do prowadzenia tego biznesu.

Do tego biznesu szukam inwestora lub kogoś, kto jest zainteresowany tym pomysłem i chce go kupić na własność.

 

A Ty miałeś kiedyś świetny pomysł na biznes? A może ciągle jakiś masz i czekasz na „lepsze” jutro?

Ze mną możesz porozmawiać o swoim pomyśle bez strachu o to, że zaraz go wykorzystam! Wręcz przeciwnie, ja zamierzam Ci pomóc! Posłucham, podpowiem i doradzę, nakieruję na odpowiednie ścieżki, a jak będzie trzeba, to wybiję Ci ten pomysł z głowy.

Odezwij się do mnie. 576638850

Obserwuj też mój kanał na Youtube i stronę na facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi treściami.

Polub FanPage A co? Pieniądze · Władza · Przyszłość [kliknij tutaj]

czytaj więcej:

Jak szybko zarabiać więcej, czyli co to jest kwota wolna od podatku. [KLIK]

Ja nie płacę podatków. Sprawdź ile Ty płacisz [KLIK]

Jak zrozumieć podatki i czy ciągle są za małe? [KLIK]

Zobacz też: Każdy z nas może zarabiać 1000 zł więcej na rękę. Fantastyczna Polska odc. 1

Jak pomóc branży transportowej? Czy potrzebujemy akcyzy na paliwo? Fantastyczna Polska odc. 2

© All rights reserved