Fantastyczna Polska

Koniec z zakazem produkcji domowego alkoholu.

Fantastyczna Polska odc. 4

Politycy partii rządzącej wraz z partią opozycyjną przygotowali wspólnie nowelizację przepisów dotyczących domowej produkcji alkoholów wysokoprocentowych. Po zmianie przepisów produkcja destylatów i alkoholów własnych, na bazie tych destylatów, będzie całkowicie legalna. W przypadku, gdy producent będzie chciał sprzedawać swój wyrób, obowiązywać go będą przepisy sanitarne oraz zobowiązany będzie każdorazowo wysłać określoną ilość alkoholu do badań laboratoryjnych, w celu sprawdzenia jego czystości i składu, jednak nie więcej niż 5% produkcji.

W swoim wystąpieniu premier powiedział, że ilość zakazów obowiązujących w przepisach jest sprzeczna z ideą Wolności, o którą walczyli Polacy w swojej historii. Polacy wybierają swój rząd po to, by ten służył obywatelom Polski. „Jesteśmy narodem ludzi inteligentnych, pomysłowych, przedsiębiorczych i wolnych! Jako rząd nie mamy prawa mówić ludziom, co mają robić, dlatego w swoich dalszych działaniach będziemy likwidować kolejne zakazy i przepisy godzące w naszą wolność! Prawdziwy Polak to taka osoba, która wie, co robi, co może jej pomóc i co może jej zaszkodzić. Dając Polakom swobodę działania zbudujemy wspaniały kraj, który będzie przykładem dla całego świata”.

Jednocześnie premier zapewnił, że pochyli się nad każdym wnioskiem obywatelskim. Kończąc swoje przemówienie, stanowczo zaznaczył, że cały rząd wszystkie ministerstwa wszyscy posłowie i senatorzy są i zawsze zostaną wyłącznie narzędziem, którego operatorem są Polacy.

Podobało się? Zostaw komentarz!:)

Chcesz wiedzieć więcej?

Każdy z nas może zarabiać 1000 zł więcej na rękę. Fantastyczna Polska odc. 1

Jak pomóc branży transportowej? Czy potrzebujemy akcyzy na paliwo? Fantastyczna Polska odc. 2

Koniec z bramkami na autostradach! Zamiast bilecików jedna roczna opłata! Fantastyczna Polska odc. 3

czytaj więcej:

Jak szybko zarabiać więcej, czyli co to jest kwota wolna od podatku. [KLIK]

Ja nie płacę podatków. Sprawdź ile Ty płacisz [KLIK]

Jak zrozumieć podatki i czy ciągle są za małe? [KLIK]

Obserwuj mój kanał na YouTubie [kliknij]
Polub FanPage A co? Pieniądze · Władza · Przyszłość [kliknij tutaj]

© All rights reserved