O sobie

Poznaj mnie. Jestem tylko człowiekiem.

Jestem osobą kreatywną, ambitną i zdeterminowaną w osiąganiu zamierzonych celów. Jako ekonomista potrafię sprawnie analizować i dostrzegać różne sytuacje na rynkach, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój firmy. Prowadząc działalność gospodarczą nauczyłem się współpracować z innymi firmami, uczestniczyć w projektach, jednocześnie poznając firmy od środka, jako marketingowiec, miałem wiele możliwości, by poznawać różne systemy zarządzania, różne modele biznesowe oraz różne kultury organizacyjne. Działając społecznie poznałem ludzi z wielu różnych środowisk, a wymiana doświadczeń ogromnie wpłynęła na mój rozwój. Jestem osobą, która nieustannie uczy się nowych rzeczy, dokształca się, obserwuje nowe technologie w biznesie i marketingu. Moim celem jest rozwój i współpraca w celu osiągania najlepszych korzyści dla środowiska, w którym pracuję.

Jestem osobą, która łatwo zjednuje sobie ludzi, jestem elokwentny i dobrze wychowany, co pozwala mi świetnie odnajdywać się w różnych środowiskach. Wielokrotnie uczestniczyłem w różnych śniadaniach biznesowych, jako przedstawiciel organizatora. Takie spotkania pozwalały mi poznawać interesujące osoby oraz rewidować mój punkt widzenia na różne sprawy.

Współpracując z samorządami, dla których udzielałem szkoleń z zakresu RODO, poznałem pracowników administracyjnych na każdym stopniu, poznałem przepisy i możliwości współpracy z tymi jednostkami. Z racji mojej działalności społecznej również poznałem samorządowców, którzy chętnie dzielili się ze mną swoją wiedzą.

Zdaję sobie sprawę, że nie jestem osobą idealną. W życiu zawodowym i prywatnym popełniłem wiele błędów, na szczęście pozwoliłem sobie na to, żeby wyciągać z nich naukę. Przyznanie się do błędów, które często dotyczyły istotnych projektów, pozwala mi dzisiaj określić siebie jako osobę, która potrafi pracować bardzo dobrze, jednocześnie posiadam pokorę, dzięki której nie patrzę na ludzi z góry i staram się dostrzegać w każdym możliwość poznania i rozwoju siebie oraz innych.

Błędy, które popełniłem w biznesie, wynikały z niewiedzy, strachu, zbyt dużej pewności siebie i zbyt małej pewności siebie. W rezultacie to, co się stało, doprowadziło mnie do problemów zdrowotnych oraz do długu, który muszę spłacić. Nie chciałbym, żeby to samo spotkało Ciebie, więc jak dopiero zakładasz swoją firmę, myślisz o biznesie lub jakiś głos wewnętrzny mówi Ci, że w Twojej firmie pojawiają się jakieś problemy, to nie czekaj. Poszukaj informacji na moim blogu, które mogą Ci pomóc lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio. Szczera rozmowa z kimś, kto nie chce Cię ocenić, tylko chce Ci pomóc, a jednocześnie wie, z czym się borykasz to doskonały sposób, żeby nie wpaść w tarapaty finansowe i zdrowotne.

Zobacz, co jest na blogu [LINK]

 

 

© All rights reserved